Piyasalar

20 Aralık 2014, Cumartesi tsi
İstanbul 9.4°C Puslu
REKLAM

En Sıcak Konular

Bursa ili müdür atama sonuçları

2 Şubat 2010 21:07 tsi
Bursa ili müdür atama sonuçları 29/01/2010 TARİHLİ SEÇME SINAVINA DAYALI MÜDÜRLÜK ATAMA SONUÇLARI Sıralama Şu Şekildedir:

Adı Soyadı - İlçe - Önceki Görev yeri - Atandığı Okul

  1. HAKAN GENÇ ORHANELİ - Erenler İÖO KESTEL - Erdoğan İÖO    
  2. HÜSEYİN İRFAN BALTA YILDIRIM - Zübeyde Hanım İÖO   YILDIRIM - Zübeyde Hanım İÖO    
  3. ARİF BİÇER OSMANGAZİ - Bursa Ali Osman Sönmez Fen  L. OSMANGAZİ - BTSO Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler  L.   
  4. ERDİNÇ BABACAN - YILDIRIM - Ertugrul Gazi  L. YILDIRIM - Celebi Mehmet  L.   
  5. MURAT COŞKUN KARACA - YENİŞEHİR - Yenisehir Sağlık Meslek  L. YENİŞEHİR - Osmangazi  L.   
  6. SİBEL ÖZMEN GÜRSU - Gürsu Yıldız Tekstil LisesiOSMANGAZİ - Halk Eğitim Merkezi   
  7. ALİ SOYDOĞAN YENİŞEHİR - Ertuğrul Gazi And.LisesiYENİŞEHİR - Ertuğrul Gazi And. L.   
  8. ERTUĞRUL KILIÇLAR - ORHANGAZİ - Halk Eğitim Merkezi GEMLİK - Gemlik  L.   
  9. FATMA UĞUR SEVİLEN - OSMANGAZİ - Fertur İÖO   OSMANGAZİ - Fertur İÖO   
  10. ORHAN ŞAHİN YILDIRIM - Bursa And.İmam Hatip  L. YILDIRIM - Mümin Gençoğlu  İÖO   
  11. ABDÜRRAHİM ÜNER - KARACABEY - Karacabey S.Yılmaz Ticaret Meslek  L. KARACABEY - Karacabey  L.    
  12. BEYZAT TOKGÖZ GÜRSU - Hacı Huriye Tinç İÖO   YILDIRIM - Fethiye Dörtçelik İÖO   
  13. BURHANETTİN ÖZDEMİR - İNEGÖL - Atatürk İÖO   İNEGÖL - Halk Eğitim Merkezi   
  14. HASAN TURLİN OSMANGAZİ - Barbaros İÖO   OSMANGAZİ - Hocailyas İÖO   
  15. HAYDAR AKIN OSMANGAZİ -  Eylül İÖO   OSMANGAZİ - Dürdane İÖO   
  16. İBRAHİM KILIÇ GÜRSU - Zafer İÖO   GÜRSU - Zafer İÖO   
  17. İSMAİL BALIM - MUSTAFAKEMALPAŞA -Mehmet Akif Ersoy İÖO   MUSTAFAKEMALPAŞA -Atatürk İÖO   
  18. MEHMET ŞAHİN - OSMANGAZİ - Demirtaş Gevher Sönmez İÖO   OSMANGAZİ - Şehit Komando Er Samet Saraç  L.   
  19. MUHAMMET ATAKLI - OSMANGAZİ - Ziya Gökalp İÖO   OSMANGAZİ - Şehit Üst Teğmen Mesut Beyazıtlı İlköğr.Ok   
  20. MUSTAFA AYGÜN - HARMANCIK - Harmancık .Yıl Çok Programlı LisesiORHANELİ - Kadri Uğur İÖO   
  21. MUSTAFA YİĞİTVAR MUDANYA - Cafer Yener İÖO   MUDANYA - Atatürk İÖO   
  22. SUAT TOPAL YILDIRIM - Yeşilevler Münevver Özran İÖO   YILDIRIM - Mustafa Dörtçelik İÖO   
  23. UYGAR UMUT OSMANGAZİ - Hasan Ali Yücel LisesiYILDIRIM - Bursa Yıldırım Ticaret ve Sanayi Odası  L.   
  24. MÜNEVVER YAMAN OSMANGAZİ - Necatibey Kız Teknik ve Meslek  L. OSMANGAZİ - Bursa Kız Teknik Öğretim Olgunlaşma Enstitüsü ve Pratik Kız Sanat Okulu   
  25. HAKAN ESEN İNEGÖL - İnegöl Dörtçelik Tek. ve End. Mes. L. İNEGÖL - Nene Hatun Kız Tek. Mes. Lis.
  26. HALİL İBRAHİM CESUR OSMANGAZİ - Demirtaşpaşa Tek. ve End. Mes. L. OSMANGAZİ - BTSO Hayri Terzioğlu Tek. ve End. Mes. L.
  27. RAMAZAN ACAR YILDIRIM - Mimar Sinan Tek. ve End. Mes. L. GÜRSU - Zuhal (Dörtçelik) Şenipek Tek. ve End. Mes. L.
  28. İBRAHİM TÜNAYDIN NİLÜFER - M.Kemal Coşkunöz Tek. ve End. Mes. L. NİLÜFER - M.Kemal Coşkunöz Tek. ve End. Mes. L.
  29. HALUK DÜZGÜN YILDIRIM - Yıldırım İMKB Kız Teknik ve Meslek  L. OSMANGAZİ - Şehit Jandarma Er Selim Koçdemir  L.   
  30. ÖMER AYDIN OSMANGAZİ - Bursa And.Erkek  L. OSMANGAZİ - Ahmet Hamdi Gökbayrak And. Ogr.  L.   
  31. AHMET ÖZTÜRK  -YILDIRIM - Fethiye Dörtçelik İÖO   NİLÜFER - Kara Mehmet İÖO   
  32. METİN DEMİRALAY  - YILDIRIM - Balabanbey Dörtçelik İÖO   YILDIRIM - Şht. Öğretmen Mahmut Çatalkaya İÖO    
  33. MUHSİN YAVAŞÇAY  OSMANGAZİ - Bilge Malcıoğlu İÖO   OSMANGAZİ - Hanife Murat İÖO   
  34. ŞENER AYDANER  - YILDIRIM - Yahya Kemal Beyatlı İÖO   YILDIRIM - Yahya Kemal Beyatlı İÖO   
  35. YILMAZ AYDEYER  - ORHANGAZİ - Koç İÖO   ORHANGAZİ - Cargill İÖO   
  36. ATİLA KÖSE   -  İZNİK - İznik Tek. ve End. Mes. L. İZNİK - Ögretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu   
  37. ERTUĞRUL ATMACA   -  ORHANELİ - A.Necati Yılmaz Tek. ve End. Mes. L. ORHANELİ - Termik Santral İÖO   
  38. İSMET AKSU   -  OSMANGAZİ - Cumhuriyet  L. OSMANGAZİ - Osmangazi Gazi And. L.   
  39. ÜNAL KIRCA   -  ORHANELİ - İbrahim-Hüsniye Çağlayan İÖO   OSMANGAZİ - M.Nezir Gencer İÖO   
  40. MUSTAFA MURAD DOĞAN   - OSMANGAZİ - Necatibey Kız Teknik ve Meslek  L. NİLÜFER - Feriha Uyar Kız Tek. Mes. Lis.
  41. ALİ ÇALIK   - İZNİK - Alparslan İÖO   İZNİK - Cumhuriyet İÖO   
  42. AHMET ÇAMLI  - ORHANELİ - İ H L  ORHANELİ - İmam Hatip  L.   
  43. MEHMET TÜRKMEN  - GEMLİK - Gemlik And.İmam Hatip  L. GEMLİK - Gemlik And.İmam Hatip  L.   
  44. SABRİ KİRAZ   - MUSTAFAKEMALPAŞA -İbn-i Sina İşitme Engelliler İÖO  ORHANGAZİ - Orhangazi Belediyesi Emine Saadet Öcalgiray İÖO ve İş Okulu   
  45. ENGİZ AKSOY   - OSMANGAZİ - Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu NİLÜFER - Atatürk Tek. ve End. Mes. L.
  46. YAZDAN TAŞDEMİR   - İNEGÖL - İnegöl Dörtçelik Tek. ve End. Mes. L. İNEGÖL - Yunus Emre  L.   
  47. NAZIM HİKMET SEREN   - YILDIRIM - Yıldırım Ticaret Meslek  L. GEMLİK - Kız Tek. Mes. Lis.
  48. METİN ÖZCÜ   - OSMANGAZİ - Tophane Tek. ve End. Mes. L. YILDIRIM - Mimar Sinan Tek. ve End. Mes. L.
  49. ERTAN KALKANLI   - KARACABEY - Karacabey Tek. ve End. Mes. L. İNEGÖL - İnegöl Dörtçelik Tek. ve End. Mes. L.
  50. MESUT DEMİRAY   - YENİŞEHİR - Yenişehir Tek. ve End. Mes. L. YENİŞEHİR - Yenişehir Tek. ve End. Mes. L.
  51. MURAT TAŞDELEN   - İZNİK - İznik Tek. ve End. Mes. L. GÜRSU - Ticaret ve Sanayi Odası Gürsu Tek. ve End. Mes. L.
  52. SEÇKİN AKSU   - OSMANGAZİ - BTSO Hayri Terzioğlu Tek. ve End. Mes. L. NİLÜFER - Mesleki Eğitim Merkezi   
  53. HÜSEYİN KARATOSUN   - ORHANGAZİ - .Yıl İÖO   ORHANGAZİ - Orhangazi Çok Programlı  L.   
  54. TAYYİP ALİ DEMİR   - İNEGÖL - İnegöl Ticaret Meslek  L. İNEGÖL - Zeki Konukoğlu And. Öğrt.  L.   
  55. ABUZER NEVZAT TANIŞIK -  OSMANGAZİ - Mesleki Eğitim Merkezi OSMANGAZİ - Bursa Ziraat Teknik  L. ve Tarım Meslek  L.   
  56. GÖKHAN GÜNGÖR   - YENİŞEHİR - Yenişehir İlhan Oğuz Ticaret Meslek LisesiKESTEL - Bursa Kestel Musa Amca Öğretmen Evi ASO   
  57. HÜSEYİN OTSAY   - OSMANGAZİ - Osmangazi Ticaret Meslek  L. OSMANGAZİ - Osmangazi Ergin Ağaç Ticaret Meslek  L.   
  58. KEMAL TABAK   - YILDIRIM - Yıldırım Ticaret Meslek  L. GÜRSU - Gürsu Latif Dörtçelik Ticaret Meslek  L.   
  59. MEHMET ŞAHİN   - YENİŞEHİR - Yenişehir İlhan Oğuz Ticaret Meslek LisesiYENİŞEHİR - Yenişehir İlhan Oğuz Ticaret Meslek  L.   
  60. ZAFER ERDEM   - YENİŞEHİR - Yenişehir İlhan Oğuz Ticaret Meslek LisesiMUSTAFAKEMALPAŞA -Mustafakemalpaşa Ticaret Meslek  L.   
  61. İCLAL BALTACIOĞLU   - OSMANGAZİ - Bursa Emek Anaokulu OSMANGAZİ - Bursa Emek Anaokulu   
  62. SAFET YAVUZ   - YILDIRIM - Yıldırım Anaokulu GÜRSU - Selcen Hatun Anaokulu   
  63. ŞADİYE AKŞİT KÖPÜKLÜ   - YILDIRIM - Atatürk Anaokulu OSMANGAZİ - Hamitler TOKİ Anaokulu   
  64. ADİL ESAS   - MUSTAFAKEMALPAŞA -Züferbey Yatılı İlköğretim Bölge Okulu OSMANGAZİ - Osmangazi Rehberlik ve Araştırma Merkezi   
  65. RAMAZAN ÇALI   - OSMANGAZİ - Demirtaş Gevher Sönmez İÖO   OSMANGAZİ - İsmetiye Hasan Orhaneddin İlköğr.Okulu   
  66. SALİH BAĞATIR   - YILDIRIM - Samanlı Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi YILDIRIM - Samanlı Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi   
  67. TAGİP DAL   - İNEGÖL - Rehberlik ve Araştırma Merkezi İNEGÖL - Rehberlik ve Araştırma Merkezi   
  68. ABDULLAH BAKİ   - GEMLİK - .Yıl İÖO   GEMLİK - Gemlik Tic.ve San. Oda.Gazi İÖO   
  69. ABDULLAH BOZKIR   - YILDIRIM - Mustafa Dörtçelik İÖO   YILDIRIM - Nurettin-Gülten Kutlucan İÖO   
  70. ADEM KOÇDEMİR   - OSMANGAZİ - Uludağ İÖO   OSMANGAZİ - Sadi Etkeser İÖO   
  71. ADNAN ULUĞ   - GEMLİK - Şehit Cemal İÖO   GEMLİK - Cumhuriyet İÖO   
  72. AHMET ÖNAL   - İNEGÖL - Şükrünailipaşa İÖO   İNEGÖL - Şakir Lakşe İÖO   
  73. AKİF DEMİRTAŞ   - KARACABEY - Beylik Köyü İÖO   KARACABEY - Karakoca İÖO   
  74. ALİ CANPOLAT   - İZNİK - Müşküle İÖO   İZNİK - Göllüce İÖO   
  75. ALİ OSMAN KÖSEOĞLU   - GEMLİK - Sukru Senol İÖO   GEMLİK - Küçük Kumla Ali Kütahya İÖO   
  76. ALİ RIZA KÖSE   - YENİŞEHİR - Süleymanpaşa İÖO   YENİŞEHİR - Söylemiş İÖO   
  77. ALTAN ÖZGÜR   - İZNİK - Müşküle İÖO   YILDIRIM - Yıldırım İÖO   
  78. ATİLA YUCAK   - YILDIRIM - Mümin Gençoğlu  İÖO   YILDIRIM - Mümin Gençoğlu  İÖO   
  79. AYDIN KARDUZ   - OSMANGAZİ - Sönmez İÖO   YENİŞEHİR - Köprühisar Atatürk İÖO   
  80. AYDIN TUNÇ   - YILDIRIM - Samanlı Latif Dörtçelik İÖO   NİLÜFER - EMİR-KOOP İLKÖĞRETİM OKULU   
  81. AYDIN YILDIRIM   - KARACABEY - Dagkadi İÖO   KARACABEY - Keşlik İÖO   
  82. AYHAN CİVELEK   - YILDIRIM - Setbaşı İÖO   YILDIRIM - Vali M.Orhan Taşanlar İÖO   
  83. BERRİN ZEYTİNGÖZ   - OSMANGAZİ - Ovaakça İÖO   OSMANGAZİ - Ovaakça İÖO   
  84. CEMAL YIKMIŞ   - OSMANGAZİ - Zafer İÖO   YILDIRIM - Erdoğan Şahinoğlu İÖO   
  85. CEVDET ÇELİK   - YILDIRIM - Yıldırım İÖO   YILDIRIM - Şirinevler İÖO   
  86. CİHAN ALKAN   - MUDANYA - Hasköy İÖO   MUDANYA - Dereköy İÖO   
  87. CUMA NARMANLI   - KESTEL - Ümitalan Köyü İÖO   KESTEL - Ümitalan Köyü İÖO   
  88. DURSUN KAÇAR   - YILDIRIM - Mehmet Akif Ersoy İÖO   YILDIRIM - Vakıf İÖO   
  89. EMİN ERBAY   - İNEGÖL - Halk Eğitim Merkezi İNEGÖL - İnegöl Öğrt. Evi ve Akş. San. Ok.   
  90. ENVER KOÇ   - İZNİK - Orhaniye İÖO   İZNİK - Orhaniye İÖO   
  91. ERBAY KÖSE   - KARACABEY - Taşlık İÖO   KARACABEY - Taşlık İÖO   
  92. ERDAL KARATAŞ   - YILDIRIM - Hasan Ali Yücel İÖO   YILDIRIM - Yunus Emre İÖO   
  93. ERGÜL AKPINAR   - OSMANGAZİ - Sabiha Köstem İÖO   NİLÜFER - ALİ KARASU İLKÖĞRETİM OKULU   
  94. ERKAN SEVİNDİK   - OSMANGAZİ - Sabri Katırcı İÖO   OSMANGAZİ - T.K.İşletmeleri İÖO   
  95. EROL KURUOĞLU   - GEMLİK - Halk Eğitim Merkezi KARACABEY - Ögretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu   
  96. ERSİN POYRAZ   - YILDIRIM - Mümin Gençoğlu  İÖO   YILDIRIM - Fevzi Çakmak İÖO   
  97. FERHAT YILDIRIM   - OSMANGAZİ - Hamitler Adnan Türkay İÖO   MUDANYA - Necla Orhan İÖO   
  98. FERHAT CENGİZ COŞAN   - KARACABEY - Bakırköy İÖO   KARACABEY - Şehit Bilal Kanat İÖO   
  99. FİKRET KILIÇ   - İNEGÖL - Yenice Ali Şefika Göztepe İÖO   İNEGÖL - Akşemsettin İÖO   
  100. FUAT UYGUR   - NİLÜFER - Koç İÖO   NİLÜFER - Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşolu İÖO   
  101. GÜLTEKİN ATAR   - KELES - I.Murat İÖO   KELES - Halk Eğitim Merkezi   
  102. GÜRSEL BUDAK   - OSMANGAZİ - Dr.Necla Yazıcıoğlu İÖO   OSMANGAZİ - Hamzabey İÖO   
  103. HAKAN ÖYE   - İNEGÖL - Huzur İÖO   İNEGÖL - Dipsizgöl İÖO   
  104. HALİL BELÇİ   - GEMLİK - Halk Eğitim Merkezi MUDANYA - Çayönü İÖO   
  105. HARUN YILMAZ   - İNEGÖL - Akhisar M.Akif Ersoy İÖO   İNEGÖL - Yenice Ali Şefika Göztepe İÖO   
  106. HASAN BAŞKAN   - MUSTAFAKEMALPAŞA -Mehmet Akif Ersoy İÖO   MUSTAFAKEMALPAŞA -Mevlana İÖO   
  107. HİLMİ SEVİM   - NİLÜFER - Alara İÖO   OSMANGAZİ - Bursa Çimento Fabrikası İÖO   
  108. HÜSEYİN GEZER   - OSMANGAZİ - Çağlayan Memduh Gülseçen İÖO   OSMANGAZİ - Mustafa Münevver Olağaner İÖO   
  109. İBRAHİM ATAMAN   - OSMANGAZİ - BTSO Sait Ete İÖO   OSMANGAZİ - Faik Yılmazipek İÖO   
  110. İBRAHİM UYSAL   - ORHANGAZİ - Ahmet Yesevi İÖO   ORHANGAZİ - Tuna İÖO   
  111. İBRAHİM YILMAZ   - OSMANGAZİ - Çaybaşı İÖO   MUSTAFAKEMALPAŞA -Tepecik İÖO   
  112. İSA AFŞİN   - İNEGÖL - Mesudiye İÖO   MUDANYA - Şükrü Çavuş Sait Eroğlu İÖO   
  113. KADİR FİLİZ   - İNEGÖL - Gazipaşa İÖO   İNEGÖL - Prof.Dr.Selçuk Yahşi İÖO   
  114. KEMAL KAYA   - HARMANCIK - Şehit Adil Kınık İÖO   HARMANCIK - Halk Eğitim Merkezi   
  115. KENAN BUDAK   - NİLÜFER - Badırga İÖO NİLÜFER - Işıktepe Rüveyde Dörtçelik İÖO   
  116. KERAMEDDİN GÜREL   - ORHANGAZİ - Kurtuluş İÖO   ORHANGAZİ - .Yıl İÖO   
  117. KUDRETULLAH MİTAN   - YILDIRIM - Dumlupınar İÖO   YILDIRIM - Emirbuhari İÖO   
  118. LEVENT DİNÇ   - MUDANYA - Necla Orhan İÖO   MUDANYA - Mirzaoba İÖO   
  119. MAHMUT PORSUK   - OSMANGAZİ - Sönmez İÖO   OSMANGAZİ - BTSO Sait Ete İÖO   
  120. MAHMUT YORDAM   - ORHANGAZİ - Ali Tekin İÖO   ORHANGAZİ - Üreğil İÖO   
  121. MEDENİ BUĞRA   - YENİŞEHİR - Süleymanpaşa İÖO   YENİŞEHİR - Süleymanpaşa İÖO   
  122. MEHMET ALTUNHAN   - YILDIRIM - Nurettin-Gülten Kutlucan İÖO   YILDIRIM - Mustafa Necati İÖO   
  123. MEHMET BÜKE   - MUSTAFAKEMALPAŞA -Devecikonağı İÖO   MUSTAFAKEMALPAŞA -Yalıntaş İÖO   
  124. MEHMET HATIRNAZ   - İNEGÖL - Akhisar M.Akif Ersoy İÖO   İNEGÖL - Akhisar M.Akif Ersoy İÖO   
  125. MEHMET TURAN   - İZNİK - Cumhuriyet İÖO   NİLÜFER - Üçevler Şehit Faik Gökçen İÖO   
  126. MEHMET TURMUŞ   - İNEGÖL - Yenice Ali Şefika Göztepe İÖO   GEMLİK - Kurşunlu Nursel Çağlar İÖO   
  127. MEHMET AKİF ERKOÇ   - YILDIRIM - Arif Nihat Asya İÖO   OSMANGAZİ – Öztimurlar İÖO
  128. MEHMET ALİ BİÇER   - OSMANGAZİ - Mehmet Aker İÖO   OSMANGAZİ - Hürriyet Başöğretmen İÖO   
  129. MEHMET NAZIM SEVER   - NİLÜFER - Demirci İÖO   YILDIRIM - Değirmenönü İÖO   
  130. MEHMET REHİM ÇALIŞKAN   - YILDIRIM - Kazım Karabekir İÖO   YILDIRIM - Kazım Karabekir İÖO   
  131. MEHMET SAİT ERİMAN   - İNEGÖL - Kurşunlu İÖO   İNEGÖL - .Yıl İÖO   
  132. MEHMET ZEKİ DUYGULU   - OSMANGAZİ - Şehit Jandarma Er Samet Akdeniz İÖO   OSMANGAZİ - Şehit Jandarma Er Samet Akdeniz İÖO   
  133. MEMET MUSTAFA AKSU   - KARACABEY - Muhsin Özdamar İÖO   MUSTAFAKEMALPAŞA -Züferbey Yatılı İlköğretim Bölge Okulu   
  134. MESUT RAHMİ BAYRAM   - GEMLİK - Şehit Etem Yaşar İÖO   GEMLİK - Çınar İÖO   
  135. METİN ÇATAK   - İZNİK - Orhaniye İÖO   İZNİK - Kılıçaslan İÖO   
  136. MEVLÜT FEDAKAR   - İZNİK - Tacir İÖO   İZNİK - Kadir Koyutürk İÖO   
  137. MUAMMER GÜLER   - ORHANGAZİ - Cargill İÖO   ORHANGAZİ - Yenisölöz İÖO   
  138. MUHAMMED VAHDİ AYDIN   - OSMANGAZİ - Mollafenari İÖO   OSMANGAZİ - Seçköy İÖO   
  139. MURAT ŞENER   - ORHANELİ - Erenler İÖO   ORHANELİ - Erenler İÖO   
  140. MUSA AYAZ   - YENİŞEHİR - Aydoğdubey İÖO   YENİŞEHİR - Koyunhisar İÖO   
  141. MUSTAFA AKÇAY   - KESTEL - Cumhuriyet İÖO   KESTEL - Halk Eğitim Merkezi   
  142. MUSTAFA UĞURLU   - YILDIRIM - Mümin Gençoğlu  İÖO   YILDIRIM - Şehit Polis Bülent Arslan İÖO   
  143. MUSTAFA ZENGİN   - İNEGÖL - Şipali İÖO   GÜRSU - Hacı Huriye Tinç İÖO   
  144. MUZAFFER KARAMAN   - KARACABEY - Keşlik İÖO   KARACABEY - Bakırköy İÖO   
  145. NACİ ERDOĞAN   - YILDIRIM - Yunus Emre İÖO   YILDIRIM - Şht.P.Onb.Orhan Tezcan İÖO   
  146. NACİ ÖZGÜR   - MUSTAFAKEMALPAŞA -Güllüce İÖO   MUSTAFAKEMALPAŞA -  Eylül İÖO   
  147. NASIR TAÇ   - OSMANGAZİ - Zafer İÖO   YILDIRIM - Hasan Öztimur İÖO   
  148. NECATİ AKBAŞ   - NİLÜFER - ALİ KARASU İLKÖĞRETİM OKULU OSMANGAZİ - Osmangazi İMKB İÖO   
  149. NECATİ KARAARSLAN   - HARMANCIK - Şehit Adil Kınık İÖO   OSMANGAZİ - Yunuseli Şehit Gürcan Ulucan İÖO   
  150. NEVZAT BALİ   - İNEGÖL - Cumhuriyet İÖO   İNEGÖL - Dumlupınar İÖO   
  151. NİZAMETTİN GÖK   - NİLÜFER - Nedim Öztan İÖO   NİLÜFER - Nilüfer Belediyesi Bursa Rotary İÖO   
  152. NURETTİN KEÇECİ   - OSMANGAZİ - İstiklal İÖO   OSMANGAZİ - Tophane İÖO   
  153. ORHAN AKYÜZ   - YILDIRIM - Arif Nihat Asya İÖO   YILDIRIM - Şehit Jandarma Er Selahattin Çırak İÖO   
  154. OSMAN EFE   - MUSTAFAKEMALPAŞA -Sincan Sarnıç İÖO   MUSTAFAKEMALPAŞA -Mustafa Kemal Paşa Öğrt. Evi ve Akş. San. Ok.   
  155. ÖMER ANKIT   - İNEGÖL - Çitli Nihat Korkmaz İÖO   İNEGÖL - Çitli Nihat Korkmaz İÖO   
  156. ÖMER ÇELİK   - GEMLİK - Atatürk İÖO   GEMLİK - Atatürk İÖO   
  157. ÖMER SATILMIŞ   - İNEGÖL - Müşerref-Muzaffer Samda İÖO   İNEGÖL - Müşerref-Muzaffer Samda İÖO   
  158. ÖZGÜR GÜMÜŞ   - İNEGÖL - İshakpaşa İÖO   İNEGÖL - Şükrünailipaşa İÖO   
  159. ÖZKAN GÖLE   - GEMLİK - Şehit Etem Yaşar İÖO   GEMLİK - Kurtul İÖO   
  160. RECEP DOĞRU   - HARMANCIK - Harmancık İÖO   HARMANCIK - Harmancık İÖO   
  161. RECEP TÜRK   - YENİŞEHİR - Mahmudiye İÖO   YENİŞEHİR - Subasi İÖO   
  162. REFİK TURAN   - MUSTAFAKEMALPAŞA -Hamzabey İÖO   MUSTAFAKEMALPAŞA -Devecikonağı İÖO   
  163. RIFKI BÖLÜKBAŞ   - OSMANGAZİ - Lütfi Banuşoğlu İÖO   OSMANGAZİ - Selçukgazi İÖO   
  164. SALİH AKSU   - OSMANGAZİ - T.K.İşletmeleri İÖO   NİLÜFER - Abdurrahman Vardar İÖO   
  165. SELAHADDİN SÜTBAŞ   - YILDIRIM - Şeh.Kurmay Binb.Ufuk Bülent Yavuz İlköğ.Ok YILDIRIM - Emine Sait Uyar İÖO   
  166. SERKAN DEMİRCİ   - NİLÜFER - Yolçatı Köyü İÖO   NİLÜFER - Fethiye İÖO   
  167. SONER PEKTAŞ   - BÜYÜKORHAN - Perçin İÖO BÜYÜKORHAN - Merkez İÖO   
  168. SUAT TÜRKER   - İNEGÖL - .Yıl İÖO   İNEGÖL - Eskikaracakaya İÖO   
  169. SÜLEYMAN GÜLER   - YILDIRIM - Nuri Erbak İÖO   YILDIRIM - İşgir İÖO   
  170. ŞENER ÇAMARDIÇ   - YILDIRIM - Emek İÖO   YILDIRIM - Şehit P.Bnb.Ercüment Türkmen İÖO   
  171. ŞENOL DÜRMÜŞ   - OSMANGAZİ - Yunuseli Hacı Naciye Kanalici İlköğretim O OSMANGAZİ - Demirtaşpaşa İÖO   
  172. ŞEVKET ALICI   - OSMANGAZİ - Kamil Sarıaydın İÖO   OSMANGAZİ - Kamil Sarıaydın İÖO   
  173. ŞÜKRÜ ADIGÜZEL   - MUDANYA - Atatürk İÖO   MUDANYA - Cafer Yener İÖO   
  174. TUNCAY KAYA   - İNEGÖL - Dumlupınar İÖO   İNEGÖL - Kurşunlu Cumhuriyet İÖO   
  175. TURGAY SELÇUK   - ORHANGAZİ - Koç İÖO   GEMLİK - Şehit Cemal İÖO   
  176. ÜLKER ALTIN   - YILDIRIM - Namazgah İhsan Dikmen İÖO   OSMANGAZİ - Sabri Katırcı İÖO   
  177. VEDAT YILMAZ   - KARACABEY - Seyran İÖO   KARACABEY - Dagkadi İÖO   
  178. YAVUZ BASUT   - KESTEL - Atatürk İÖO   KESTEL - Atatürk İÖO   
  179. YAVUZ ŞAHİN   - KESTEL - Musa Fırat Coşkun İÖO   KESTEL - Narlıdere Köyü İÖO   
  180. YUSUF GÖZÜTOK   - KESTEL - Çataltepe İÖO   KESTEL - Kestel TOKİ İÖO   
  181. YÜCEL DOĞAN   - İZNİK - Candarlı İÖO   ORHANELİ - Halk Eğitim Merkezi   
  182. ZELİHA YÜCE   - OSMANGAZİ - Osmangazi Özel İdare İÖO   NİLÜFER - Zekai Gümüşdiş İÖO   
  183. ZÜBEYİT TOZ   - YILDIRIM - Değirmenönü İÖO   OSMANGAZİ -Nazife-Hüseyin Meriç İÖO   
  184. AHMET SARI   - OSMANGAZİ - Hatice Salih İÖO   OSMANGAZİ - Elmasbahçe İÖO   
  185. AVNİ KORKMAZ   - YILDIRIM - Yavuz Selim İÖO   YILDIRIM - Dumlupınar İÖO   
  186. AYHAN SARIBOĞA   - ORHANGAZİ - .Yıl İÖO   ORHANGAZİ - Ortaköy Orhan Öcalgiray İÖO   
  187. BÜLENT TOPLU   - İNEGÖL - Dumlupınar İÖO   İNEGÖL - Yenice  Mayıs İÖO   
  188. HAKAN ÇEVİK   - İNEGÖL - İsaören İÖO   İNEGÖL - Gaziosmanpaşa İÖO   
  189. HARUN ULAŞ   - KARACABEY - İstiklal İÖO   KARACABEY - Ömer Matlı İÖO   
  190. HAYRULLAH DEMİRASLAN   - YILDIRIM - Ahmet Hamdi Tanpınar İÖO   YILDIRIM - Ayşe Müzeyyen Tozluoğlu İÖO   
  191. HÜLYA AYVAZ   - OSMANGAZİ - Fatih İÖO   OSMANGAZİ - Reşitpaşa İÖO   
  192. MUSTAFA KESKİN   - OSMANGAZİ - T.K.İşletmeleri İÖO   NİLÜFER - İbrahim Uyar İÖO   
  193. RAMAZAN YÜRÜK   - OSMANGAZİ - Reşitpaşa İÖO   OSMANGAZİ - Altıparmak Fethi Açançiçek  İÖO
  194. ALİ ALBAYRAK   - BÜYÜKORHAN - Büyükorhan Çok Programlı  L. BÜYÜKORHAN - Halk Eğitim Merkezi   
  195. ALİ ŞÜKRÜ YAPICI   - MUSTAFAKEMALPAŞA -İbrahim Önal And. Öğrt.  L. MUSTAFAKEMALPAŞA -İbrahim Önal And. Öğrt.  L.   
  196. BAKİ KOÇLU   - MUSTAFAKEMALPAŞA -Mustafakemalpaşa LisesiMUSTAFAKEMALPAŞA -Balıbey İÖO   
  197. MEHMET AKTEPE   - ORHANELİ - Orhaneli LisesiORHANELİ - Orhaneli  L.   
  198. MÜNEVVER YALMAN   - NİLÜFER - Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek  L. GÜRSU - Bursa İMKB Gürsu And. L.   
  199. RASİM GÜNEŞ   - KESTEL - Kestel Çok Programlı LisesiOSMANGAZİ - Osmangazi  L.   
  200. SIRACETTİN GÜNEŞ   - YILDIRIM - Nuri Erbak  L. KESTEL - Kestel Hasan Coşkun  L.   
  201. YAŞAR GÜNEŞ   - MUDANYA - Mudanya Dörtçelik And.Teknik  L. ve Mes. ve Tek. Eğt. Mer. İNEGÖL - İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen  L.   
  202. AHMET TÜRK   - KARACABEY - Muhsin Özdamar İÖO   MUSTAFAKEMALPAŞA -Mustafa Kemal Paşa İÖO   
  203. MUHARREM KESKİN   - NİLÜFER - Dilek Özer İÖO   MUDANYA - M.Zeki Yazıcı İÖO   
  204. MURAT SEMİH EVREN   - İNEGÖL - Gazipaşa İÖO   İNEGÖL - Alanyurt İÖO   
  205. SALİSE AYHAN   - İNEGÖL - Kız Teknik ve Meslek  L. İNEGÖL - Kız Tek. Mes. Lis.
  206. ADNAN UZUN   - YILDIRIM - Bursa Ahmet Vefik Paşa And. L. OSMANGAZİ - BTSO Hüseyin Sungur  L.   
  207. HASAN SEÇKİN   - OSMANGAZİ - Necatibey Kız Teknik ve Meslek  L. YILDIRIM - Şehit Jandarma Asteğmen Zeki Burak Okay  L.   
  208. HÜSEYİN DURAN   - OSMANGAZİ - Tophane Tek. ve End. Mes. L. MUDANYA - Ahmet Rüştü  L.   
  209. MUHAMMET ASİL   - OSMANGAZİ - BTSO Celal Sönmez Güzel Sanatlar ve Spor LisesiOSMANGAZİ - BTSO Celal Sönmez Güz. San. ve Spor  L.








Yorumlar

 + Yorum Ekle 
    kapat

    Değerli okuyucumuz,
    Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
    Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
    · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
    · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
    · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
    · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
    · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
    · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
    · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
    · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
    Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.




    Custom Search
    https://media.go2speed.org/brand/files/reklamaction/2944/20141002180235-336280.jpg

    Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
    İçerikler bilgilendirmek içindir. İçeriğin doğruluğu için her türlü özen gösterilmekle birlikte olası hatalardan site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz. İletişim: egitimekrani@gmail.com Yandex.Metrica
    15630 µs