Piyasalar

2 Eylül 2015, Çarşamba tsi
°C
REKLAM

En Sıcak Konular

2009-2010 Açık Öğretim Harç Ücreti Miktarları

2 Aralık 2009 15:17 tsi
2009-2010 Açık Öğretim Harç Ücreti Miktarları Fakültelerine 2009 ÖSYS sonucunda yerleşen adaylar ile, Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama Programına başvuru hakkı olan adayların ödemesi gereken Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı bedelleri aşağıdaki gibidir.

Fakültelerine 2009 ÖSYS sonucunda yerleşen adaylar ile, Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama Programına başvuru hakkı olan adayların ödemesi gereken Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı bedelleri aşağıdaki gibidir. 

Not: Açık Öğretim Fakültesi tarafından daha önceden verilen linklerin bazılarının aktif olma durumuna son verilmiş zamanla diğer linklerin de pasif konuma geçmesi beklenmektedir. Bu yüzden Başvuru Kılavuzuna ait linki aşağıda veriyoruz. İstediğiniz bütün bilgilere bu linkte verilen kılavuz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.Harç miktarları için lütfen Kılavuzda yer alan sayfa 15 i okuyunuz...

 

2009-2010 Açık Öğretim Harç Ücreti Miktarları ve Kılavuz İçin :::::TIKLAYINIZ:::::

Fakültelerine 2009 ÖSYS sonucunda yerleşen adaylar ile, Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama Programına başvuru hakkı olan adayların ödemesi gereken Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı bedelleri aşağıdaki gibidir.

 

5806 Sayılı Kanun Kapsamında Kayıt ücretleri için tıklayınız.

Dikey Geçiş Kayıt ücretleri için tıklayınız.

Ek Yerleştirme kayıt ücretleri için tıklayınız.


İkinci Üniversite ücretleri için tıklayınız.

Kuvvet Komutanlıkları Meslek Eğitimi Ön Lisans ücretleri için tıklayınız.

Lisans Öğrenimine Hazırlık Programından 3. Sınıfa Kayıt ücretleri için tıklayınız.

Lisans Tamamlama ücretleri için tıklayınız.

ÖSYS Yeni Kayıt ücretleri için tıklayınız.

AÇIKLAMALAR

   1) Banka ödemenizi, kayıt için gerekli belgeleri hazırladıktan sonra yapınız. Banka ödemenizi Vakıfbank şubelerinden, Vakıfbank'ta hesabınız varsa ve bankomat kartı kullanıyorsanız Internet bankacılığı ile Vakıfbank'ın Internet sitesinden veya Vakıfbank ATM'lerinden yapabilirsiniz.
   2) Ödemelerinizi yaparken T.C. Kimlik Numaranızı bankaya bildiriniz. Bankaya bildirdiğiniz numara ile Internet Başvurusunda kullandığınız T.C. Kimlik Numaranız mutlaka aynı olmalıdır.
   3) Birden fazla kayıt türüne başvuran adaylar, bankaya ödeme yaparken "kayıt türü - bölüm/program" belirterek ödemesini gerçekleştirmelidir. Örneğin ÖSYS İktisat, Dikey Geçiş İşletme, İkinci Üniversite Ev İdaresi gibi. Kayıt yaptıracağınız "kayıt türü - bölüm/program" dışında, başka bir "kayıt türü - bölüm/program"a para yatırılması halinde kaydınızın yapılması mümkün olmayacaktır.
   4) Bedellerin mektup, posta havalesi, EFT v.b. yollarla ödenmesi kabul edilmeyecektir.
   5) Üniversitemizce talep edilen veya edilecek olan bedelleri zamanında ödememekten doğacak sonuçlardan Üniversitemiz sorumlu olmayacaktır.
   6) Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı 1. taksit tutarlarını kayıt tarihleri içerisinde ödemeyen aday öğrencilerin kayıtları yapılmaz.
   7) Bankaya yaptığınız ödeme sonunda aldığınız dekont üzerindeki kimlik bilgilerinizi, ödeme miktarlarının doğruluğunu ve ödeme yaptığınız "kayıt türü - bölüm/program" bilgilerini mutlaka kontrol ediniz. Yanlış yapılacak bir ödemenin sorumluluğu öğrenciye aittir.

Ayrıntılı bilgi için Kayıt Kılavuzuna bakınız.

Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Aramak İçin Yaz ve Tıkla

  En Çok Okunan Haberler

  .................. AÖL


  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  Sitede yer alan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. İçeriğin doğruluğu için her türlü özen gösterilmekle birlikte; olası hatalardan site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz. İletişim: egitimekrani@gmail.com Yandex.Metrica
  24950 µs