Piyasalar

3 Eylül 2015, Perşembe tsi
°C
REKLAM

En Sıcak Konular

Okulların Bugün de Tatil Olduğu İller – 9 Ocak 2013

9 Ocak 2013 01:26 tsi
Okulların Bugün de Tatil Olduğu İller – 9 Ocak 2013 Aksaray, Ardahan, Bartın, Bayburt, Bitlis, Bolu, Bursa, Düzce, Erzincan, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, İstanbul, Kars, Konya, Samsun, Sivas ve Zonguldak'ta okullar yarın tatil edildi.

Bartın: Okul öncesi eğitim kurumları, ilköğretim ve ortaöğretim okulları ve özel eğitim kurumları ve rehabilitasyon merkezleri bir gün süreyle tatil edildi.

Bayburt: İl merkezi ve ilçelerde ilk, orta, lise ve dengi okullar 09 Ocak Çarşamba günü de tatil.

Bingöl: Kar yağışı nedeniyle okulların yarın da tatil edildi.

Bitlis: YİBO'ların dışındaki okullar yarın da tatil edildi.

Bolu: İl genelinde okullar tatil edildi.

Bursa: Merkez Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu ile Orhangazi ve Büyükorhan ilçelerinde okullar 1 gün daha tatil edildi.

Düzce: Okullar 1 gün tatil edildi.

Erzincan: İl genelinde ilk, orta ve lise dengi okullar 1 gün daha tatil edildi.

Gümüşhane: Merkez ilçe ve Kelkit ilçesindeki okullar, Köse, Torul ve Şiran ilçelerinde taşımalı eğitim yapılan okullar 9 Ocak Çarşamba günü ve Kürtün ilçesindeki köy ilköğretim okulları ile taşımalı eğitim yapan okullar 9-10-11 Ocak tarihlerinde tatil edildi.

Hakkâri: Hakkâri merkez, Çukurca, Yüksekova ve Şemdinli ilçelerinde okul tatil süreleri 1 gün daha uzatıldı.

İstanbul: Anaokulları ile ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün daha ara verildi.

Kars: Pazartesi ve Salı günü tatil edilen okullar 1 gün daha ara tatil edildi.

Kocaeli: Okullar bir gün tatil edildi.

Konya: Halkapınar, Yunak ve Doğanhisar ilçelerinde okullar 1 gün tatil edildi.

Nevşehir: Nevşehir il merkezi, Ürgüp, Avanos, Derinkuyu, Acıgöl, Kozaklı ve Hacıbektaş ilçeleri ile Altunhisar ilçesinde kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar 1 gün tatil edildi.

Niğde: Niğde Merkez, Merkeze bağlı köy ve kasabalar, Altunhisar, Bor ve Çiftlik ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullar 9 Ocak Çarşamba günü 1 gün tatil edildi.

Ordu: Ordu Merkez İlçeye bağlı Taşıma merkezi olan ,Saraycık İlkokulu-Ortaokulu, Öceli Hüsamettin Çabuk İlkokulu-Ortaokulu, Bayadı İlkokulu-Ortaokulu, Gökömer İlkokulu-Ortaokulu, Yağızlı İlkokulu-Ortaokulu, Gerce İlkokulu-Ortaokulu, Topluca İlkokulu-Ortaokulu, Şehit Zafer Gülseren İlkokulu-Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu-Ortaokulu, Kuylu İlkokulu-Ortaokulu, Kayabaşı İlkokulu-Ortaokulu, Eyüplü Şehit Sezar Aydın İlkokulu-Ortaokulu, Karacaömer İlkokulu-Ortaokulu ve Şehit Ersin Bacaksız İlkokulu-Ortaokulunda yoğun kar yağışı nedeniyle (1) bir gün süreyle eğitime ara verildi. Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Gölköy, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Ulubey İlçelerindeki tüm okullar bir gün tatil edildi. PERŞEMBE ve GÜLYALI ilçelerinde okullar tatil edilmedi. Akkuş ilçesinden İMKB YBO, Fatsa Merkez hariç, tüm belde ve köylerde, Ünye Merkez ve Özel Akdora İlkokulu-Ortaokulu-Lisesi, Ünye Anadolu Lisesi, Ünye Yüceler YBO hariç tüm okullar 1 gün tatil edildi.

Sakarya: Kent merkezi ve ilçelerdeki ilk ve orta dereceli okullar, 1 gün tatil edildi.

Samsun: Salıpazarı, Asarcık, Ayvacık ilçelerinde okullar 1 gün (Çarşamba) tatil edildi. Canik İlçesindeki 25 Okul da tatil edildi. Tekkeköy İlçesinde Seymenler, Zafer, Zafer Azmanlar, Çimenli ve Başköy Mantarlı İlkokulları; Terme ilçesinde de Dumantepe, Oğuzlu, Bazlamaç, Ambartepe Eroğlu, Şeyhli İlkokulları ve Ambartepe Çok Programlı Lisesi'nde okullar tatil edildi. Alaçam, Atakum, Bafra, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, 19 Mayıs, Vezirköprü ve Yakakent ilçelerindeki okullarda yarın eğitime devam edecek.

Sivas: Merkezde ilk ve orta dereceli okulların 1 gün tatil edildi. Şarkışla, Gemerek ve Divriği ilçelerinde deki kar tatili 1 gün daha uzatıldı.

Van: Çaldıran ilçesindeki tüm okullar 1 gün tatil edildi.

Yozgat: Akdağmadeni, Çekerek ve Kadışehri ilçelerinde bütün okullar ile Yerköy ilçesinde ise köy okulları ile taşımalı sistemle eğitim veren okullar yarın (9 Ocak) tatil edildi.

Zonguldak: Okullar 9 Ocak 2013 tarihinde de (1 gün) tatil edildi.

Haber Kaynağı: Eğitim Ekranı (Bu haber sadece bu sayfaya link vermek koşuluyla kullanılabilir.)

 

 

 

Arama Motor Kelimeleri: Bartın Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Bartın, Bayburt Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Bayburt, Bingöl Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Bingöl, Bitlis Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Bitlis, Bolu Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Bolu, Bursa Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Bursa, Düzce Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Düzce, Erzincan Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Erzincan, Gümüşhane Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Gümüşhane, Hakkâri Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Hakkâri, İstanbul Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 İstanbul, Kars Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Kars, Kocaeli Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Kocaeli, Konya Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Konya, Nevşehir Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Nevşehir, Niğde Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Niğde, Ordu Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Ordu, Sakarya Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Sakarya, Samsun Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Samsun, Sivas Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Sivas, Van Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Van, Yozgat Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Yozgat, Zonguldak Okullar Tatil Edildi, Kar Tatili 2013 Zonguldak  
Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Aramak İçin Yaz ve Tıkla

  En Çok Okunan Haberler

  .................. AÖL


  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  Sitede yer alan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. İçeriğin doğruluğu için her türlü özen gösterilmekle birlikte; olası hatalardan site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz. İletişim: egitimekrani@gmail.com Yandex.Metrica
  24870 µs