Piyasalar

23 Eylül 2014, Salı tsi
İstanbul 24.5°C Parçalı Bulutlu
REKLAM

En Sıcak Konular

Bursa MEM'den Seçme Sınavına Dayalı Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Duyurusu

29 Şubat 2012 22:29 tsi
Bursa MEM'den Seçme Sınavına Dayalı Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Duyurusu Bursa MEM'den Seçme Sınavına Dayalı Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Duyurusu

Seçme Sınavına Dayalı Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Atama Listesi için tıklayınız.

Sıra No    Adı Soyadı    Başvuru Tipi    Alanı    Puanı    Yerleştiği Kurum

1    Abidin Açar - Müd. Bş. Yrd. - Tarih    92,02    Orhangazi(136056) Orhangazi Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

2    Ahmet Çopur - Müd. Bş. Yrd. - Sosyal Bilgiler    100,67    Karacabey(287557) Cumhuriyet İlköğretim Okulu

3    Ahmet Memi - Müd. Bş. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    86,5    Mustafakemalpaşa(264509) Sedat Karan Anadolu Lisesi

4    Alaettin Güngör - Müd. Bş. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    105,63    Karacabey(135469) Karacabey Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

5    Ali Gündeş - Müd. Bş. Yrd. - Tarih    80,68    Yenişehir (281382) Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi

6    Ali Türe - Müd. Bş. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    91,1    Mustafakemalpaşa(213703) İbn-İ Sina İşitme Engelliler İlköğretim O

7    Ayfer Sönmez - Müd. Bş. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    98,17    Yıldırım(816618) Şehit Piyade Er Rahim Keskin İlköğretim Okulu

8    Bayram Balcı - Müd. Bş. Yrd. - Tarih    94,17    Mustafakemalpaşa(135815) Mustafa Kemal Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

9    Behçet Türkekul - Müd. Bş. Yrd. - Türkçe    98,03    Osmangazi (256088) Celal Bayar İlköğretim Okulu

10    Bilal Kuzu - Müd. Bş. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    96,3    Orhangazi(300889) Öğretmen Eyüp Topçu Anadolu Lisesi

11    Bülent Örnek - Müd. Bş. Yrd. - Felsefe    96,29    Mustafakemalpaşa(824001) Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

12    Bünyamin Demirtaş - Müd. Bş. Yrd. - Tarih    83,43    Karacabey(265336) Karacabey Anadolu Lisesi

13    Cevdet Erhan Sümer - Müd. Bş. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    88,38    Orhangazi(376836) Atatürk İlköğretim Okulu

14    Gökmen Güler - Müd. Bş. Yrd. - Muhasebe Ve Finansman    94,48    Karacabey(735871) Karacabey S.Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi

15    Güven Uzun - Müd. Bş. Yrd. - Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği    92,62    Nilüfer (269598) Nilüfer İş Okulu

16    Hasan Kurutaş - Müd. Bş. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    105,92    Osmangazi (966754) Şehit Jandarma Er Selim Koçdemir Lisesi

17    Hayrullah Duman - Müd. Bş. Yrd. - Tarih    97,22    Yıldırım(134738) Ulubatli Hasan Anadolu Lisesi

18    Huriye Baltacıoğlu - Müd. Bş. Yrd. - Tarih    107,13    Osmangazi (134726) Bursa Anadolu Lisesi

19    İlyas Bubuş - Müd. Bş. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    102,73    Osmangazi (134809) Zübeyde Hanım Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

20    İsmail Bayram - Müd. Bş. Yrd. - Coğrafya    96,15    Yıldırım(378416) Yıldırım İmkb Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

21    Kemal Tabak - Müd. Bş. Yrd. - Muhasebe Ve Finansman    106,32    Nilüfer (750850) Nilüfer İslam Uyar Ticaret Meslek Lisesi

22    Kemal Taşkıran - Müd. Bş. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    90,78    Yıldırım(330456) Haşim İşcan İlköğretim Okulu

23    Mehmet Akdeniz - Müd. Bş. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    95,54    Gemlik (330348) Cumhuriyet İlköğretim Okulu

24    Mehmet Kılıç - Müd. Bş. Yrd. - Coğrafya    99,25    Osmangazi (134787) Hürriyet Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

25    Muharrem Nazlı - Müd. Bş. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    85,44    Gemlik (962896) Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

26    Mustafa Çelik - Müd. Bş. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    87,69    Yıldırım(330397) Şirinevler İlköğretim Okulu

27    Mustafa Demir - Müd. Bş. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    85,15    Kestel(250807) Bursa Çimento Fabrikası Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

28    Nurullah Şimşek - Müd. Bş. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    82,49    Gemlik (135087) Gemlik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi

29    Özlem Karaçar - Müd. Bş. Yrd. - Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik    117,14    Osmangazi (281727) Ali Osman Sönmez Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

30    Serdar Bülent Yıldız - Müd. Bş. Yrd. - Kimya/Kimya Teknolojisi    78,52    Yenişehir (867939) Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

31    Serkan Türkmen - Müd. Bş. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    79,08    Büyükorhan(345845) Büyükorhan Çok Programlı Lisesi

32    Şerif Sevinç - Müd. Bş. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    83,49    Keles(135577) Keles Anadolu İmam Hatip Lisesi

33    Talip Yediyıldız - Müd. Bş. Yrd. - Tarih    88,35    İnegöl(218277) Turgut Alp Anadolu Lisesi

34    Ünal Peker - Müd. Bş. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    85,73    Gemlik (264475) Celal Bayar Anadolu Lisesi

35    Yakup Gökhan - Müd. Bş. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    97,06    Yıldırım(287521) Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu

36    Yavuz Aydın - Müd. Bş. Yrd. - Bilişim Teknolojileri    88,59    Orhaneli(135947) Orhaneli Lisesi

37    Yurdal Çelik - Müd. Bş. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    96,95    İnegöl(430433) Gazipaşa İlköğretim Okulu

38    Yücel Akçay - Müd. Bş. Yrd. - Tarih    90,97    Osmangazi (750372) Osmangazi Kırcılar Ticaret Meslek Lisesi

39    Yüksel Hoş - Müd. Bş. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    97,36    Yıldırım(862613) Vali M.Orhan Taşanlar İlköğretim Okulu

40    Zeki Avşar - Müd. Bş. Yrd. - Felsefe    96,04    Nilüfer (974011) Nilüfer Görükle Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

41    Abdullah Albayrak - Müd. Yrd. - Beden Eğitimi    81,82    Yıldırım(973132) Yıldırım Belediyesi Hacı Mehmet Zorlu İş Okulu

42    Abdulvahit Aslan - Müd. Yrd. - İngilizce    75,76    Yıldırım(314244) Teferrüç Ali Osman Gür İlköğretim Okulu

43    Abdurrahman Apaydın - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    82,83    Yıldırım(733597) Cumalıkızık İlköğretim Okulu

44    Abdurrahman Ektiren - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    91,92    Mudanya(431235) Atatürk İlköğretim Okulu

45    Abdurrahman Karataş - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    85,86    Kestel(431164) Çataltepe İlköğretim Okulu

46    Abubekir Uygur - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    81,82    Yıldırım(973170) Yiğitler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

47    Adem Dönmez - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    72,73    Karacabey(261591) Şehit Bilal Kanat İlköğretim Okulu

48    Adem Mucuk - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    80,81    Mustafakemalpaşa(135756) Tepecik Şehit Ali Üzel İlköğretim Okulu

49    Adem Polat - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    78,79    Karacabey(377710) Tophisar İskender Kaya İlköğretim Okulu

50    Ahmet Can - Müd. Yrd. - Tarih    72,73    Orhangazi(136056) Orhangazi Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

51    Ahmet Erdal - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    92,93    İnegöl(333137) Mesleki Eğitim Merkezi

52    Ahmet Kaya - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    71,72    Yıldırım(966654) Değirmenönü İlköğretim Okulu

53    Ahmet Tahir Zeyrek - Müd. Yrd. - İngilizce    80,81    Yıldırım(384218) Sait Süheyla Bildirener İlköğretim Okulu

54    Ali Alkan - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    72,73    Yıldırım(313478) Vakıf İlköğretim Okulu

55    Ali Ateş - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    84,85    Yıldırım(257978) Adnan Menderes İlköğretim Okulu

56    Ali Kul - Müd. Yrd. - Coğrafya    71,72    Orhangazi(136056) Orhangazi Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

57    Ali Tetik - Müd. Yrd. - Türkçe    76,77    Osmangazi (431642) Kirazlı İlköğretim Okulu

58    Alime Ünal - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    80,81    Yıldırım(223922) Kazım Karabekir İlköğretim Okulu

59    Aliye Şen - Müd. Yrd. - Giyim Üretim Teknolojisi    85,81    Yıldırım(378416) Yıldırım İmkb Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

60    Alper Çiçek - Müd. Yrd. - Beden Eğitimi    83,84    Yıldırım(290414) Yıldırım Ticaret Meslek Lisesi

61    Alper Sezgin Çiftçi - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    79,8    Yıldırım(964960) Şehit Jandarma Er Selahattin Çırak İlköğretim Okulu

62    Altan Şahin - Müd. Yrd. - İngilizce    74,75    İnegöl(965566) Abdurrahman Öztarhan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

63    Aslıhan Sarı - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    77,78    Osmangazi (314268) Zafer İlköğretim Okulu

64    Asude Sevil - Müd. Yrd. - Matematik    86,87    Osmangazi (966754) Şehit Jandarma Er Selim Koçdemir Lisesi

65    Aydın Özer Marangoz - Müd. Yrd. - Türkçe    75,76    Orhangazi(815650) Tuna İlköğretim Okulu

66    Aydın Tahir Çolak - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    72,73    Mustafakemalpaşa(361112) Güner Şenpamukçu İlköğretim Okulu

67    Ayhan Şafak - Müd. Yrd. - Türkçe    88,89    Yıldırım(888126) Ticaret Borsası İlköğretim Okulu

68    Aylin Öztürk - Müd. Yrd. - Felsefe    86,87    Osmangazi (134751) Demirtaşpaşa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

69    Aysun Çelik - Müd. Yrd. - Muhasebe Ve Finansman    81,77    Bursa/Gürsu (965469) Gürsu Latif Dörtçelik Ticaret Meslek Lisesi

70    Aysun Tüzen - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    75,76    Kestel(783217) Narlıdere İlköğretim Okulu

71    Ayşe Aslan - Müd. Yrd. - Tekstil Tek./Tekstil Dokuma-Örme    100,81    Osmangazi (281727) Ali Osman Sönmez Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

72    Ayşe Demir - Müd. Yrd. - Teknoloji Ve Tasarım    89,9    Osmangazi (285977) Merinos İlköğretim Okulu

73    Aytek Süleyman Demir - Müd. Yrd. - Beden Eğitimi    78,79    Karacabey(135457) Karacabey Lisesi

74    Bayram Yılmaz - Müd. Yrd. - Biyoloji    83,84    Osmangazi (134787) Hürriyet Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

75    Bekir Arslan - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    75,76    Yıldırım(437758) Yeşilevler Münevver Özran İlköğretim Okulu

76    Bekir Meşe - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    81,82    Yıldırım(286062) Şerif Artış İlköğretim Okulu

77    Bilal Ekmen - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    86,87    Yıldırım(376944) Yıldırım İlköğretim Okulu

78    Bilman Çayır - Müd. Yrd. - İngilizce    85,86    Osmangazi (430947) Nilüferhatun İlköğretim Okulu

79    Buket Çetin - Müd. Yrd. - Türkçe    81,82    Orhangazi(376836) Atatürk İlköğretim Okulu

80    Burhan Mersin - Müd. Yrd. - Beden Eğitimi    77,78    İnegöl(963639) İnegöl Belediyesi Bursa Özel İdare Müdürlüğü Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi

81    Burhan Yılmaz - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    81,82    Osmangazi (217798) Yusuf Kostem İlköğretim Okulu

82    Bülent Eroğlu - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    78,79    Mustafakemalpaşa(431019) Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu

83    Cahit Orman - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    83,84    Yıldırım(216876) Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu

84    Cezmi Kıyışkan - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    72,73    Yıldırım(888114) Karapınar İlköğretim Okulu

85    Civan Yıldırım - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    72,73    Yıldırım(134560) Yavuz Selim İlköğretim Okulu

86    Çetin Burul - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    88,89    Osmangazi (134476) Osmangazi İlköğretim Okulu

87    Elif Ebru Doğangüzel - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    87,88    Nilüfer (431020) Alara İlköğretim Okulu

88    Emre Tüysüz - Müd. Yrd. - Coğrafya    78,79    Yıldırım(964610) Yıldırım Beyazıt İmkb Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

89    Engin Şallı - Müd. Yrd. - Coğrafya    81,82    Orhangazi(136068) Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

90    Ensar Özcan - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    71,72    İnegöl(135195) Yenice Ali Şefika Göztepe İlköğretim Okulu

91    Erdal Sever - Müd. Yrd. - Matematik    86,87    Osmangazi (134655) Cumhuriyet Lisesi

92    Erdem Karasoy - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    76,77    Osmangazi (431426) Dürdane İlköğretim Okulu

93    Erdinç Ünal - Müd. Yrd. - Teknoloji Ve Tasarım    78,79    Gemlik (966646) Çınar İlköğretim Okulu

94    Erdoğan Parlak - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    75,76    Yenişehir (431894) Köprühisar Atatürk İlköğretim Okulu

95    Erhan Adıgüzel - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    72,73    Bursa/Gürsu (430301) Adaköy Ateş Sarıbal İlköğretim Okulu

96    Erhan Peker - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    84,85    Yıldırım(216876) Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu

97    Erkan Demiraslan - Müd. Yrd. - İlköğretim Matematik Öğr.    90,91    Mustafakemalpaşa(313968) Atatürk İlköğretim Okulu

98    Erol Üstün - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    86,87    Osmangazi (352126) Mithatpaşa İlköğretim Okulu

99    Eyüp Karahancı - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    89,9    Osmangazi (431044) Hocailyas İlköğretim Okulu

100    Fadime Tuğrel - Müd. Yrd. - Büro Yönetimi    84,8    Mustafakemalpaşa(352976) Mustafakemalpaşa Ticaret Meslek Lisesi

101    Fatih Çalışkan - Müd. Yrd. - Türkçe    77,78    İnegöl(429874) Cumhuriyet İlköğretim Okulu

102    Fatih Sarıkaya - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    76,77    Orhangazi(815650) Tuna İlköğretim Okulu

103    Fatma Gül Şentürk - Müd. Yrd. - Tarih    94,8    Osmangazi (281727) Ali Osman Sönmez Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

104    Fatma Yavuz - Müd. Yrd. - Okul Öncesi Öğrt    87,83    Yıldırım(885063) Sabiha Gökçen Anaokulu

105    Fazıl Eriş - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    73,74    Orhangazi(256889) Keramet İlköğretim Okulu

106    Ferda Çelebiler - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    85,86    Osmangazi (252760) Hamitler Adnan Türkay İlköğretim Okulu

107    Ferhat Yıldız - Müd. Yrd. - Türkçe    74,75    Yıldırım(330397) Şirinevler İlköğretim Okulu

108    Feride Gamze Toprak - Müd. Yrd. - Okul Öncesi Öğrt    82,78    Nilüfer (751772) Nilüfer Anaokulu

109    Fikri Keleşoğlu - Müd. Yrd. - Rehber Öğretmen    71,72    Gemlik (818032) Zübeyde Hanım Anaokulu

110    Gülbiye Türkey - Müd. Yrd. - Okul Öncesi Öğrt    77,73    Kestel(970579) Kestel Anaokulu

111    Gülfidan Azaklı - Müd. Yrd. - Kimya/Kimya Teknolojisi    78,74    Yenişehir (263839) Yenişehir Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

112    Gülşen Yıldırım - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    84,85    Nilüfer (965550) Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlköğretim Okulu

113    Güner Turhan - Müd. Yrd. - Beden Eğitimi    79,8    Mudanya(361950) Hasköy İlköğretim Okulu

114    Gürsel Durmuş - Müd. Yrd. - Tarih    80,81    Yıldırım(235529) Mimar Sinan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

115    Hacı Esen - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    82,83    Osmangazi (430947) Nilüferhatun İlköğretim Okulu

116    Hacı Ongun - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    86,87    Osmangazi (352126) Mithatpaşa İlköğretim Okulu

117    Hakan Çelik - Müd. Yrd. - Felsefe    84,85    Osmangazi (134834) Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi

118    Hakan Osmanoğlu - Müd. Yrd. - Mobilya Ve İç Mekan Tasarımı    83,79    Gemlik (135087) Gemlik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi

119    Hakan Turna - Müd. Yrd. - Bilişim Teknolojileri    84,85    Osmangazi (252760) Hamitler Adnan Türkay İlköğretim Okulu

120    Halil Dolanbay - Müd. Yrd. - Teknoloji Ve Tasarım    77,78    Yıldırım(880035) Rüveyde Dörtçelik İlköğretim Okulu Ve İş Okulu

121    Halil İbrahim Onarır - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    75,76    Yıldırım(909765) Şeh.Kurmay Binb.Ufuk Bülent Yavuz İlköğ.Ok

122    Halil Yörük - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    74,75    Mustafakemalpaşa(245797) Sogutalan İlköğretim Okulu

123    Haluk Hoş - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    76,77    Orhaneli(345725) Orhaneli Türkan-Sait Yılmaz Anadolu Lisesi

124    Hamide Özdemir - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    76,77    Yenişehir (972568) Toki Orhangazi İlköğretim Okulu

125    Hasan Gümüş - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    78,79    İnegöl(135217) İnegöl Dörtçelik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

126    Hasan Gün - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    74,75    Orhaneli(252772) Gümüşpınar İlköğretim Okulu

127    Hasan Kaya - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    80,81    Osmangazi (314268) Zafer İlköğretim Okulu

128    Hasan Tarhan - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    74,75    İnegöl(330576) Cemil Sönmez İlköğretim Okulu

129    Hayrettin Çağlar - Müd. Yrd. - Teknoloji Ve Tasarım    74,75    Yıldırım(962430) Samanlı Latif Dörtçelik İlköğretim Okulu

130    Hikmet Tetik - Müd. Yrd. - Mobilya Ve İç Mekan Tasarımı    78,74    Karacabey(135469) Karacabey Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

131    Hülya Molla - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    105,91    Mustafakemalpaşa(253371) İbrahim Önal Anadolu Öğretmen Lisesi

132    Hüseyin Akbaba - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    80,81    Karacabey(135457) Karacabey Lisesi

133    Hüseyin Karaca - Müd. Yrd. - Türkçe    72,73    Yenişehir (245773) Selimiye İlköğretim Okulu

134    İbrahim Çakır - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    72,73    Orhaneli(836566) Demirci İlköğretim Okulu

135    İbrahim Halil Pamuk - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    80,81    Yıldırım(264916) Erdoğan Şahinoğlu İlköğretim Okulu

136    İbrahim Onbaşı - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    71,72    İnegöl(957830) 80.Yıl İlköğretim Okulu

137    İhsan Aydoğan - Müd. Yrd. - Rehber Öğretmen    89,85    Nilüfer (879415) Nilüfer Rehberlik Ve Araştırma Merkezi

138    İlknur Taşkın Çete - Müd. Yrd. - İlköğretim Matematik Öğr.    78,79    Osmangazi (256088) Celal Bayar İlköğretim Okulu

139    İlyas Başer - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    85,86    Mustafakemalpaşa(379015) Balibey İlköğretim Okulu

140    İrfan Demirci - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    71,72    Yıldırım(862613) Vali M.Orhan Taşanlar İlköğretim Okulu

141    İrfan Karakuş - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    86,87    Yenişehir (136152) Osmangazi Lisesi

142    İrfan Koç - Müd. Yrd. - Tarih    90,91    Mustafakemalpaşa(264509) Sedat Karan Anadolu Lisesi

143    İsmail Hakkı Çelik - Müd. Yrd. - Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik    79,75    İnegöl(135217) İnegöl Dörtçelik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

144    İsmet Çetin - Müd. Yrd. - Türkçe    73,74    İnegöl(330576) Cemil Sönmez İlköğretim Okulu

145    İzzettin Üdemiş - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    92,93    Yıldırım(363733) Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi

146    Kader Karakoç - Müd. Yrd. - Beden Eğitimi    87,88    Nilüfer (134775) Atatürk Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

147    Kaya Ali Yürük - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    87,88    Orhangazi(330552) Orhanbey İlköğretim Okulu

148    Kemal Yegin - Müd. Yrd. - Beden Eğitimi    78,79    Yıldırım(973131) Yıldırım Belediyesi Hacı Mehmet Zorlu Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi

149    Kenan Yıldız - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    85,86    İnegöl(429837) Hamzabey İlköğretim Okulu

150    Kezban Aluz - Müd. Yrd. - İngilizce    79,8    Mustafakemalpaşa(135768) Mustafakemalpaşa Lisesi

151    Kezban Erken - Müd. Yrd. - Okul Öncesi Öğrt    75,71    Osmangazi (751723) Mürüvvet Baş Anaokulu

152    Levent Efendioğlu - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    89,9    Osmangazi (431044) Hocailyas İlköğretim Okulu

153    Lütfi Yavuz - Müd. Yrd. - Türkçe    72,73    Bursa/İznik (430110) Müşküle İlköğretim Okulu

154    Mahmut Alpir - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    72,73    İnegöl(429551) Edebey İlköğretim Okulu

155    Mahmut Kılıç - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    81,82    Yıldırım(286062) Şerif Artış İlköğretim Okulu

156    Mahmut Konuk - Müd. Yrd. - Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik    82,78    Osmangazi (973218) Öztimurlar Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

157    Mahmut Semerci - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    82,83    Osmangazi (974291) Btso Mesleki Eğitim Kampusu Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

158    Mehmet Ali Bircan - Müd. Yrd. - Türkçe    86,87    Osmangazi (430876) Orhanbey İlköğretim Okulu

159    Mehmet Ali Öztürk - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    84,85    Osmangazi (134535) Yunuseli Hacı Naciye Kanalici İlköğretim O

160    Mehmet Deniz Toroslu - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    82,83    Yıldırım(376944) Yıldırım İlköğretim Okulu

161    Mehmet Emin Çalış - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    80,81    Osmangazi (973928) Veysel Karani Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

162    Mehmet Nuri Demir - Müd. Yrd. - Coğrafya    84,85    Nilüfer (974011) Nilüfer Görükle Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

163    Mehmet Orhan - Müd. Yrd. - Bilişim Teknolojileri    86,82    Osmangazi (134799) Tophane Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

164    Mehmet Sadettin Gürses - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    86,87    Yıldırım(314256) Emek İlköğretim Okulu

165    Mehmet Salih Erek - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    89,9    Osmangazi (314315) Reşitpaşa İlköğretim Okulu

166    Mehmet Selçuk Korukluoğlu - Müd. Yrd. - Sağlık/Acil Sağlık Hizmetleri    84,85    Keles(135589) Halk Eğitim Merkezi

167    Mehmet Sena Özçalış - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    73,74    İnegöl(240015) Tahtakopru İlköğretim Okulu

168    Mehmet Yürek - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    83,84    Yenişehir (431762) Süleymanpaşa İlköğretim Okulu

169    Mehtap Ağır - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    78,79    Gemlik (377555) A.Kütahya İlköğretim Okulu

170    Melih Ezgütekin - Müd. Yrd. - Türkçe    82,83    Gemlik (333078) Mesleki Eğitim Merkezi

171    Melike Tarakçı - Müd. Yrd. - İngilizce    91,92    Nilüfer (966069) Feriha Uyar Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

172    Merve Ören - Müd. Yrd. - Türkçe    79,8    Osmangazi (285989) Faik Yılmazipek İlköğretim Okulu

173    Metehan Daler - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    75,76    Gemlik (396664) Kurşunlu Nursel Çağlar İlköğretim Okulu

174    Metin Aykut - Müd. Yrd. - Metal Teknolojisi    77,73    İnegöl(135217) İnegöl Dörtçelik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

175    Metin Bilgeç - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    75,76    Yenişehir (263839) Yenişehir Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

176    Metin Yıldız - Müd. Yrd. - Beden Eğitimi    82,83    Yıldırım(965270) Faik Çelik Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

177    Mevlüt Yavuz - Müd. Yrd. - Fizik    85,86    İnegöl(135230) İnegöl Ticaret Meslek Lisesi

178    Muhammed Demirtaş - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    74,75    Yıldırım(862613) Vali M.Orhan Taşanlar İlköğretim Okulu

179    Muhammet Ali Karatosun - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    88,89    Yıldırım(363733) Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi

180    Muhammet Karabulut - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    88,89    Yıldırım(973970) Yeşil Devlet Hatun Anadolu İmam Hatip Lisesi

181    Muharrem Ağırman - Müd. Yrd. - Felsefe    75,76    Gemlik (135099) Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

182    Murat Ağırman - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    83,84    Karacabey(764289) Muhsin Özdamar İlköğretim Okulu

183    Murat Çelik - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    81,82    İnegöl(815769) Vehbi Koç İlköğretim Okulu

184    Murat Gürdal - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    75,76    Orhangazi(318457) Orhangazi Çok Programlı Lisesi

185    Murat Tahsin Güngör - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    82,83    Osmangazi (340543) Bisaş İlköğretim Okulu

186    Musa Çakırcı - Müd. Yrd. - Türkçe    86,87    Orhaneli(396843) Orhaneli Fevzipaşa İlköğretim Okulu

187    Mustafa Altanay - Müd. Yrd. - Türkçe    78,79    Yıldırım(377376) Mustafa Necati İlköğretim Okulu

188    Mustafa Çavdar - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    84,85    Orhangazi(136068) Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

189    Mustafa Çoban - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    71,72    Mustafakemalpaşa(824001) Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

190    Mustafa Gezman - Müd. Yrd. - Türkçe    81,82    Mustafakemalpaşa(313993) Tatkavaklı İlköğretim Okulu

191    Mustafa İnci - Müd. Yrd. - Türkçe    78,79    Yıldırım(377376) Mustafa Necati İlköğretim Okulu

192    Mustafa Kocabey - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    75,76    Karacabey(285188) Keşlik İlköğretim Okulu

193    Mustafa Usta - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    74,75    Keles(390021) I.Murat İlköğretim Okulu

194    Mustafa Yiğit - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    77,78    Yıldırım(972554) Has Asansör Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

195    Mutlu Özdemir - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    84,85    Bursa/Gürsu (962624) Hacı Huriye Tinç İlköğretim Okulu

196    Muzaffer Koçak - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    80,81    Gemlik (285534) Şehit Etem Yaşar İlköğretim Okulu

197    Naci Akçay - Müd. Yrd. - İlköğretim Matematik Öğr.    76,77    Yıldırım(437758) Yeşilevler Münevver Özran İlköğretim Okulu

198    Nademin Şahin - Müd. Yrd. - Giyim Üretim Teknolojisi    89,85    Yıldırım(378416) Yıldırım İmkb Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

199    Nejla İslamoğlu Özgür - Müd. Yrd. - Okul Öncesi Öğrt    80,76    Nilüfer (817984) Zübeyde Hanım Anaokulu

200    Nurcan Elmas - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    88,89    Mudanya(431558) 12 Eylül İlköğretim Okulu

201    Nurdan Astarlıoğlu - Müd. Yrd. - Felsefe    84,85    Nilüfer (974011) Nilüfer Görükle Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

202    Nurdan Gezgin - Müd. Yrd. - Okul Öncesi Öğrt    89,85    Osmangazi (751711) Dr. Ayten Bozkaya Anaokulu

203    Nurgül Yalçın - Müd. Yrd. - Türkçe    75,76    Kestel(377496) Atatürk İlköğretim Okulu

204    Nuri Dursun Gültekin - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    90,91    Nilüfer (965550) Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlköğretim Okulu

205    Oktay Genç - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    76,77    Yıldırım(223922) Kazım Karabekir İlköğretim Okulu

206    Oktay Sertel - Müd. Yrd. - Türkçe    77,78    Osmangazi (314303) Hanife Murat İlköğretim Okulu

207    Osman Güven - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    71,72    Orhaneli(965567) A.Necati Yılmaz Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

208    Osman Kahya - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    76,77    İnegöl(429658) Deydinler İlköğretim Okulu

209    Ömer Bayır - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    78,79    Kestel(377496) Atatürk İlköğretim Okulu

210    Ömer Beki - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    73,74    Gemlik (135109) Gemlik Ticaret Meslek Lisesi

211    Ömer Kıran - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    85,86    Kestel(250807) Bursa Çimento Fabrikası Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

212    Ömer Uluğ - Müd. Yrd. - Matematik    86,87    Karacabey(135482) Karacabey Anadolu İmam Hatip Lisesi

213    Ömer Uslu - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    73,74    Bursa/İznik (135337) Çok Programlı Lise

214    Ömer Yılmaz - Müd. Yrd. - Bilişim Teknolojileri    85,86    Osmangazi (217798) Yusuf Kostem İlköğretim Okulu

215    Ömür Çetin - Müd. Yrd. - Türkçe    75,76    Orhangazi(431140) Örnekköy Orhan Öcalgiray İlköğretim Okulu

216    Önder Oruç - Müd. Yrd. - Fizik    72,73    Yenişehir (263839) Yenişehir Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

217    Özden Altun - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    86,87    Osmangazi (884116) 23 Nisan İlköğretim Okulu

218    Özgür Özdemir - Müd. Yrd. - Rehber Öğretmen    78,79    Yıldırım(973130) Yıldırım Belediyesi Hacı Mehmet Zorlu Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi Ve İş Eğitim Merkezi

219    Özkan Eriman - Müd. Yrd. - Türkçe    77,78    Keles(822051) Kıranışıklar İlköğretim Okulu

220    Özkan Özdal - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    73,74    Yenişehir (245761) Koyunhisar İlköğretim Okulu

221    Özkan Rona - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    79,8    Osmangazi (352079) Mutlular Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu

222    Özlem Çiftçi - Müd. Yrd. - Coğrafya    93,94    Mudanya(135648) Mudanya Anadolu İmam Hatip Lisesi

223    Özlem Kara - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    89,9    Osmangazi (970037) Sadi Etkeser İlköğretim Okulu

224    Özlem Tunç - Müd. Yrd. - Sağlık/Tıbbi Laboratuvar    92,88    Bursa/Gürsu (962894) Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

225    Öztekin Akkoyun - Müd. Yrd. - Rehber Öğretmen    86,82    Yıldırım(134930) Yıldırım Rehberlik Ve Araştırma Merkezi

226    Pınar Akar Osman - Müd. Yrd. - İngilizce    79,8    Osmangazi (256865) Başaran İlköğretim Okulu

227    Pınar Korukluoğlu - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    80,81    Yıldırım(263087) İhsan Dikmen 3.İlköğretim Okulu

228    Rahmi Ayçiçek - Müd. Yrd. - Türkçe    81,82    Osmangazi (431595) Nilüfer Mukaddes Yazıcılar İlköğretim Okulu

229    Ramazan Kahraman - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    74,75    Osmangazi (431380) Nazife-Hüseyin Meriç İlköğretim Okulu

230    Recep Açıkgöz - Müd. Yrd. - Türkçe    83,84    İnegöl(816476) Kocatepe İlköğretim Okulu

231    Recep Kotan - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    75,76    Mustafakemalpaşa(256900) Yeşilova İlköğretim Okulu

232    Remzi Ayaz - Müd. Yrd. - Görsel Sanatlar/Resim    79,8    Osmangazi (396448) Lütfi Banuşoğlu İlköğretim Okulu

233    Resul Dilsiz - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    86,82    Yıldırım(363733) Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi

234    Sadettin Turhan - Müd. Yrd. - Mobilya Ve İç Mekan Tasarımı    82,78    Yıldırım(235529) Mimar Sinan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

235    Sadrettin Soylar - Müd. Yrd. - Mobilya Ve İç Mekan Tasarımı    88,84    Gemlik (135087) Gemlik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi

236    Sait Şakiroğlu - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    77,78    Osmangazi (304659) Şehit Üst Teğmen Mesut Beyazıtlı İlköğr.Ok

237    Sebahattin Akyol - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    86,87    Bursa/Gürsu (264904) Hamdi Çalış İlköğretim Okulu

238    Sedat İlhan - Müd. Yrd. - İlköğretim Matematik Öğr.    80,81    İnegöl(285546) Müşerref-Muzaffer Samda İlköğretim Okulu

239    Selahattin Gürses - Müd. Yrd. - Rehber Öğretmen    71,72    Yenişehir (263839) Yenişehir Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

240    Selami Gültekin - Müd. Yrd. - Türkçe    81,82    Yıldırım(134572) Yunus Emre İlköğretim Okulu

241    Selami Özel - Müd. Yrd. - Mobilya Ve İç Mekan Tasarımı    86,82    Gemlik (135087) Gemlik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi

242    Selim Erdoğan - Müd. Yrd. - Bilişim Teknolojileri    79,8    İnegöl(135230) İnegöl Ticaret Meslek Lisesi

243    Sema Dikici - Müd. Yrd. - Okul Öncesi Öğrt    91,87    Orhangazi(965273) Orhangazi 125. Yıl Anaokulu

244    Serkan Can - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    84,85    Osmangazi (345798) İnönü İlköğretim Okulu

245    Serkan Çamcı - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    76,77    Kestel(244290) Barakfakih İlköğretim Okulu

246    Serkan Çeliktaş - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    79,8    İnegöl(314053) 100.Yıl İlköğretim Okulu

247    Serkan Denkçi - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    90,86    Yıldırım(134871) Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi

248    Serkan Güçlü - Müd. Yrd. - Teknoloji Ve Tasarım    71,72    Yıldırım(966654) Değirmenönü İlköğretim Okulu

249    Serkan Gülderen - Müd. Yrd. - İngilizce    70,71    Mustafakemalpaşa(135781) Mustafakemalpaşa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

250    Serkan Yüksel - Müd. Yrd. - Matematik    73,74    Yenişehir (263839) Yenişehir Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

251    Serpil Kopuz Kaya - Müd. Yrd. - İngilizce    81,82    Osmangazi (256088) Celal Bayar İlköğretim Okulu

252    Servet Kaya - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    81,82    Gemlik (330348) Cumhuriyet İlköğretim Okulu

253    Sevinç Menteş - Müd. Yrd. - Kimya/Kimya Teknolojisi    80,81    Büyükorhan(216362) Halk Eğitim Merkezi

254    Suat Aygür - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    78,79    Osmangazi (256865) Başaran İlköğretim Okulu

255    Süsenber Bozkurt - Müd. Yrd. - Fizik    81,82    Osmangazi (974237) Fatih Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

256    Şayip Akbulut - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    78,79    Mustafakemalpaşa(313932) Ovaazatlı İlköğretim Okulu

257    Şengül Yazıcıoğlu Açıkgöz - Müd. Yrd. - Kimya/Kimya Teknolojisi    83,79    Osmangazi (974282) Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

258    Şenol Şanlıtürk - Müd. Yrd. - Tarih    80,81    Orhangazi(136081) Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi

259    Şeref Akdeniz - Müd. Yrd. - Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik    79,75    Yıldırım(751054) Yeşilyayla Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

260    Talip Böken - Müd. Yrd. - Türkçe    92,93    Nilüfer (285522) Zekai Gümüşdiş İlköğretim Okulu

261    Tamer Sert - Müd. Yrd. - Bilişim Teknolojileri    88,89    Karacabey(256828) İstiklal İlköğretim Okulu

262    Tuncay Özdemir - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    83,84    Yıldırım(377268) Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu

263    Turan Tosun - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    79,8    Yıldırım(973422) Yiğitler İlköğretim Okulu

264    Turgay Çetinkaya - Müd. Yrd. - Türkçe    84,85    Osmangazi (352079) Mutlular Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu

265    Uğur Doğan - Müd. Yrd. - Tarih    91,92    Osmangazi (134809) Zübeyde Hanım Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

266    Uğur Ersoy - Müd. Yrd. - Coğrafya    85,86    Yıldırım(134643) Celebi Mehmet Lisesi

267    Uğur Şahinli - Müd. Yrd. - Türkçe    79,8    Osmangazi (340699) Bahar Semiha Acar İlköğretim Okulu.

268    Ülkü Aynur Mustafaoğlu - Müd. Yrd. - Beden Eğitimi    97,83    Osmangazi (218108) Bursa Ali Osman Sönmez Fen Lisesi

269    Ünal Şaylan - Müd. Yrd. - Tarih    75,76    Orhaneli(135960) Orhaneli Anadolu İmam Hatip Lisesi

270    Veliyeddin Dinç - Müd. Yrd. - Türkçe    87,88    İnegöl(972713) Toki Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu

271    Vesim Alparslan - Müd. Yrd. - Biyoloji    87,88    Kestel(250807) Bursa Çimento Fabrikası Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

272    Yakup Özden - Müd. Yrd. - Beden Eğitimi    74,75    Karacabey(135469) Karacabey Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

273    Yalçın Ataç - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    80,81    Yıldırım(431367) Naz Özdilek İlköğretim Okulu

274    Yasin Akyol - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    89,9    Bursa/Gürsu (974357) Ali Firdevs Lizor İlköğretim Okulu

275    Yasin Emektar - Müd. Yrd. - İngilizce    85,86    Gemlik (974050) Gemlik Hisar Anadolu Lisesi

276    Yaşar Baş - Müd. Yrd. - İngilizce    79,8    Yenişehir (867939) Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

277    Yavuz Gönan - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    80,81    Osmangazi (314327) Mehmet Aker İlköğretim Okulu

278    Yavuz Sarıtaş - Müd. Yrd. - Tarih    83,84    Yıldırım(280244) Emirsultan Lisesi

279    Yenal Çoşğun - Müd. Yrd. - Türk Dili Ve Edebiyatı    92,93    Osmangazi (964261) Bursa Atatürk Anadolu Lisesi

280    Yılmaz İlhan - Müd. Yrd. - İlköğretim Matematik Öğr.    87,88    Yıldırım(377327) Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu

281    Yunus Yılmaz - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    85,86    Osmangazi (884116) 23 Nisan İlköğretim Okulu

282    Yusuf Ziya Çolak - Müd. Yrd. - Din Kült. Ve Ahl.Bil.    81,82    İnegöl(964558) Yunus Emre Lisesi

283    Yücel Oruç - Müd. Yrd. - Sınıf Öğretmenliği    72,73    Bursa/İznik (377602) Tacir İlköğretim Okulu

284    Yüksel Çatal - Müd. Yrd. - Tarih    75,76    Karacabey(135469) Karacabey Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

285    Zafer Çelik - Müd. Yrd. - Sosyal Bilgiler    71,72    Karacabey(330588) Karakoca İlköğretim Okulu

286    Zafer Demirhan - Müd. Yrd. - Fen Ve Teknoloji    76,77    Yıldırım(396784) İşgir İlköğretim Okulu

287    Zekeriya Akbağ - Müd. Yrd. - Türkçe    78,79    Orhangazi(263109) Cakirli İlköğretim Okulu

288    Zeki Yaslaş - Müd. Yrd. - Tarih    74,75    Gemlik (135099) Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

289    Zeynep Altınok - Müd. Yrd. - Okul Öncesi Öğrt    76,72    Yıldırım(751747) Belediye 100.Yıl Anaokulu

290    Zeynep Timur - Müd. Yrd. - Okul Öncesi Öğrt    79,8    Yıldırım(909777) Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu




Yorumlar

 + Yorum Ekle 
    kapat

    Değerli okuyucumuz,
    Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
    Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
    · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
    · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
    · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
    · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
    · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
    · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
    · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
    · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
    Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.




    Custom Search

    Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
    İçerikler bilgilendirmek içindir. İçeriğin doğruluğu için her türlü özen gösterilmekle birlikte olası hatalardan site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz. İletişim: egitimekrani@gmail.com Yandex.Metrica
    17180 µs