Piyasalar

5 Ekim 2015, Pazartesi tsi
°C
REKLAM

En Sıcak Konular

1-2 Ekim 2011 MEB Müdür-Müdür Yardımcılığı Sınavı Sonuçları

17 Ekim 2011 02:02 tsi
1-2 Ekim 2011 MEB Müdür-Müdür Yardımcılığı Sınavı Sonuçları 1-2 Ekim 2011 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafındna yapılan Müdürlük ve Müdür Yardımcılığı sınav sonuçları 17 Ekim 2011 tarihinde (bugün) açıklanacak. Sınav sonuçları açıklandı. Öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız...

1-2 Ekim 2011 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Müdürlük ve Müdür Yardımcılığı sınav sonuçları 17 Ekim 2011 tarihinde (bugün) açıklandı.

Sonuçlar İçin Tıklayınız...

http://egitek.meb.gov.tr/Sinavlar/index.asp

http://egitek.meb.gov.tr/Sinavlar/index.asp

ATAMA İŞLEMLERİ

Sınav sonuçları ilân tarihinden itibaren bir sonraki sınav tarihine kadar geçerlidir.

Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı/Müdürlük Seçme Sınavı’nı kazanan adayların Başvuru ve atama işlemleri, Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Atama ve Yer Değiştirmelerine İlişkin Yönetmelik hükümleri çerçevesinde valiliklerce yapılacak duyurular doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

Müdür   Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Seçme Sınavı aynı sorulardan oluşmaktadır. Bu nedenle; birlikte yapılan bu sınav sonucuna dayalı olarak ancak bir kere atama yapılacağından Müdür Yardımcılığına atananlar, Müdür Başyardımcılığına; Müdür Başyardımcılığına atananlar, Müdür Yardımcılığına atanmak üzere Başvuruda bulunamazlar.

Atamalara ilişkin duyuru, başvuru ve atama işlemleri eşzamanlı olarak sitemizden de verilecek.

Adaylara bakanlık tarafından ayrıca sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir.

SINAV İTİRAZLARI

a. Adaylar sınav sorularına ve sınav uygulamasına ilişkin itirazlarını soru ve cevap anahtarlarının  http://www.meb.gov.tr adresinde yayımlanmasından itibaren en geç 5 (beş) iş günü içinde dilekçeyle Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne yapabileceklerdir.

b. Sınavların sonuçlarına ilanı tarihinden itibaren 15 gün (on beş) içinde Bakanlık kayıtlarına girecek şekilde bir dilekçe ile Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne itiraz yapılabilir. Bu itirazlar itiraz dilekçesinin kayda girdiği tarihten itibaren 15 gün (on beş) içinde incelenerek sonucu ilgiliye bildirilir.

c. İtirazların incelenmesi için aday adına T.C.  Ziraat Bankası Beşevler Ankara Şubesindeki Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin 5495218/5001 numaralı hesabına 10 (on) TL yatırılması gerekmektedir.

ç. Başvurusu/Sınavı geçersiz sayılan,  sınava girmeyen,  sınava alınmayan ya da Çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz Başvuruları dikkate alınmayacaktır.

d. Süresi    geçtikten    sonra    yapılan    itirazlar    ile    adayın    T.C. kimlik    numarası belirtilmeyen, banka dekontu eklenmemiş, adı soyadı, imza ve adresleri olmayan dilekçeler dikkate alınmayacaktır.

e. Faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

f.  İtirazların cevaplanmasında Eğitim Teknolojileri  Genel  Müdürlüğü  gelen  evrak kayıt tarihi dikkate alınacaktır.

Sınav merkezinde bulunan her türlü sınav evrakının aslı yargı organları dışında, aday dâhil hiçbir kişiye ya da kuruma verilemez ve gösterilemez. Ancak, soruşturma kapsamındaki evrak Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü ‟nün onayıyla verilebilir. 
Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Aramak İçin Yaz ve Tıkla

  .................. AÖL


  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  Sitede yer alan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. İçeriğin doğruluğu için her türlü özen gösterilmekle birlikte; olası hatalardan site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz. İletişim: egitimekrani@gmail.com Yandex.Metrica
  15780 µs