Piyasalar

14 Ekim 2015, Çarşamba tsi
°C
REKLAM

En Sıcak Konular

28 Mayıs AÖF Final Soruları İndir - (2011 AÖF Soruları ve Cevapları)

28 Mayıs 2011 23:03 tsi
28 Mayıs AÖF Final Soruları İndir .pdf - (2011 AÖF Soruları ve Cevapları) pdf indir... AÖF sınav soruları açıklandığı anda Eğitim Ekranı'nda...

AÖF sınav soruları açıklandığı anda Eğitim Ekranı'de. AÖF sınav soruları Eskişehir'deki Anadolu Üniversitesi tarafından hazırlanıyor.

AÖF sınav soruları ve cevapları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından açıklandığı anda Eğitim Ekranı'nda olacak! AÖF sınav soruları ve cevapları PDF olarak servis edileceğinden bilgisayarınızda Adobe Reader bulundurmayı ihmal etmeyin.

Açılan sayfada "TC NO" istenecektir. TC Numaranızı giriniz. Yönlendirilen sayfadaki "Fakülte Seçiniz" kısmından "Sınav Soruları", "Bölüm Seçiniz" kısmından "2010 - 2011 yılı" ve "Ders Seçiniz" kısmından soruları seçiniz. Çıkan sayfanın solundaki "E Kitap" linkine tıklayarak açıklanıp açıklanmadığını kontrol ediniz.

AÖF soruları binlerce Açık Öğretim Fakültesi öğrencisi için hayati önem taşıyor. Binlerce öğrencinin girdiği AÖF sınavı bir çok sınav merkezinde yapılıyor. AÖF soruları uzman bir ekip tarafından hazırlanıyor. AÖF sınav soruları için hazırlıklarını bitiren ekip, soruların şaibeli olmaması için güvenli kişilerden seçiliyor.

AÖF Sınav Öncesi Eğitim Toplantısı Yapıldı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) tarafından, Açıköğretim sınavları öncesi sınav görevlileri, taşıma ve koruma kuryeleri, ödeme kuryeleri, üniversite temsilcileri ile bir toplantı gerçekleştirildi.

Öğrenci Merkezi Salon 2009'da yapılan toplantıda konuşan AÖF Dekanı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür; "Her sınav için toplantı yapmakta yarar gördüklerini ifade ederek, "28-29 Mayıs sınavları öncesinde de toplanmak bizim için faydalı olacaktır. Bu sınavda ilk defa olarak AÜ Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi (BAUM), il koordinatörleri ile iş birliğinde atama programı gerçekleştirdi" dedi. Özgür, Geçtiğimiz sınavlarda iller arası geçişlerde koruma konusunda İç işleri Bakanlığı Emniyet Müdürlüğü'nün gerekli yardımı yapacağını belirterek, "81 ilde ve Kuzey Kıbrıs'ta yapılacak sınavda, bir milyon doksan üç bin öğrenci ve üç yüz yirmi üç bin altmış üç kişi görevli olarak yer alacak" diye konuştu. Araş. Gör. Özgür Özer ise toplantıda karşılaşılabilecek sorunlara ait önlemlerden bahsetti.

MKÜ'de 5 Ayrı Kurs Açılacak

Mustafa Kemal Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 5 ayrı kurs açacağını duyurdu. Merkezden yapılan yazılı açıklamada, kursların halkı bilgilendirmek, geliştirmek amacı başta olmak üzere iş sahasına destek olma amacıyla açılacakları duyurdu.

Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde açılacak kurslar arasında "Osmanlı Türkçesi" kursu yer alacak. Kursa Açık öğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencileri ve isteyen vatandaşlar katılabilecek. Üniversite mezunları ya da mezun düzeyindeki öğrenciler ile işletme ya da kurumda çalışanların katılabileceği ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi eğitimi kursu, ISO 14001:2005 çevre yönetim sistemi eğitimi kursu ile ohsas/ts 18001:2005 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi eğitimi kursu açılacak.

Merkezde ayrıca anne – babalara ya da anne – baba adaylarına çocuk yetiştirme ve eğitimi başta olmak üzere çocuk eğitimi için müzik, sanat, sağlık, pedagoji, teknoloji ve matematik gibi konularda bilgi verilecek olan ana baba okulu kursu açılacak.(Eğitim Ekranı)
Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Aramak İçin Yaz ve Tıkla

  En Çok Okunan Haberler

  .................. AÖL


  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  Sitede yer alan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. İçeriğin doğruluğu için her türlü özen gösterilmekle birlikte; olası hatalardan site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz. İletişim: egitimekrani@gmail.com Yandex.Metrica
  25830 µs