Piyasalar

28 Ağustos 2015, Cuma tsi
°C
REKLAM

En Sıcak Konular

2010/2 KPSS ORTAÖĞRETİM TERCİH MOTORU (EXCELL)

28 Ocak 2011 02:16 tsi
2010/2 KPSS ORTAÖĞRETİM TERCİH MOTORU (EXCELL) KPSS Lisans ve Önlisans öğrencileri için tercih motoru geliştirilmiş durumdaydı. Ancak ortaöğretim (lise) mezuniyet alanına göre böyle bir çalışma bulunmamaktaydı. Eğitim Ekranı bu anlamda bir çalışmaya girdi.

Aşağıda bağlantı adresini vereceğimiz EXCELL formatlı dosyayı kullanarak tercih işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İllere göre, banşlara göre , başvuru şartlarına göre hazırlanmış olan tablo KPSS 2010/2 Ortaöğretim yerleştirme işlemlerinde adaylarının işine çok yarayacak. Tam anlamıyla bir tercih motoru olmayan bu çalışmamızın amacı KPSS ortaöğretim öğrencilerinin tercih işlemlerini kolaylaştırmak.

2010/2 KPSS ORTAÖĞRETİM TERCİH MOTORU (EXCELL) için aşağıdaki linke tıklayınız

2010/2 KPSS ORTAÖĞRETİM TERCİH MOTORU (EXCELL) İçin TIKLAYINIZ....

(Dosya barındırma hizmeti sunan Türkçe içerikli bir siteye yerleştirilmiştir. Bütün adayların indirebilmesi, dil sorunu yaşamaması nedeniyle böyle bir yöntem seçilmiştir).

Nasıl Kullanacaksınız?

Dosyayı indirdikten sonra, Kadrolar Sayfasını açınız. Kadrolar sayfasında yer alan İL, KKODU, KURUM ADI, KADRO UNVANI, SINIF, DERECE, ADET, ARANAN NİTELİK KODLARI Excell'in süz özelliğinden yararlanılarak hazırlanılmıştır. Yukarıda belirtilen kriterlere göre süzerek ilgilendiğiniz il, kurum kodu, kurum adı, kadro ünvanı, sınıf, derece ve aranan niteliklere göre kriter belirleyerek süz özelliğini kullanabilir ve istediğiniz içeriğe rahatça ulaşabilirsiniz. Süz özelliğinden yola çıkarak istediğiniz illeri, kadroları, vb. aranan  kriterleri sorgulayabilirsiniz.

İstediğiniz illeri, kadroları vb. sogulamaları yaptıktan sonra aranan kriterleri de sağ sütunda göreceksiniz. Başvurmak istediğiniz ünvanın karşısında yer alan Kriter Kodları, Kadrolar, ARANAN NİTELİKLER, ORTAÖĞRETİM ALANLARI, CİNSİYET VE DİĞER KOŞULLARA GÖRE sorgulayarak başvurmak istediğiniz kadroya ilişkin gereken özellikleri öğrenebilirsiniz.


Nasıl İndireceksiniz?

Yukarıda verilen bağlantıyı ziyaret ettiğinizde yandaki fotoğrafta görülen sayfayı ziyaret edeceksiniz. Sayfada yer alan reklam alanlarının içine verilmiş olan dosya yükleme butonuna tıklayarak dosyayı indirebilirsiniz...


Office 2007 ile hazırlanmıştır. Office 2003 ve alt versiyonlarda istenen performansı elde edemeyebilirsiniz. Sunduğu imkanlardan dolayı Office 2007 ortamında hazırlanmıştır.

Bu form Eğitim Ekranı tarafından Ortaöğretim mezuniyetine göre 2010/2 KPSS Yerleştirme Tercih Kılavuzunun daha iyi anlaşılmasını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Bu çalışma ile adaylar .pdf dosyasının içinde veri aramak yerine bütün bilgileri bir dosyadan paylaşacaklar..

Hazırlanan içeriğin doğruluğunu kontrol etmek kullanıcıya aittir, hazırlanan içerikten doğacak hiçbir yasal sorumluluğu Eğitim Ekranı kabul etmemektedir.
Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Aramak İçin Yaz ve Tıkla

  En Çok Okunan Haberler

  .................. AÖL


  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  Sitede yer alan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. İçeriğin doğruluğu için her türlü özen gösterilmekle birlikte; olası hatalardan site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz. İletişim: egitimekrani@gmail.com Yandex.Metrica
  15590 µs